Druhé patro vzťahu

Pyramídu úspešného vzťahu uzatvára posledná časť. Nazval som ju druhým patrom vzťahu. Z predošlých častí pyramídy ide o najmenšiu a najjednoduchšiu časť. Druhé patro zahŕňa iba jedinú oblasť. Tou oblasťou je vernosť. Aj keď ide o najmenšiu časť, neuberá jej to na dôležitosti.


Pre dokonalý vzťah je vernosť veľmi dôležitá. No nie každý si to uvedomuje. Vernosť nie je pre každého dôležitá. Svoj vzťah si takíto ľudia vážia iba veľmi málo. To čo vybudovali, väčšinou zničia neverou. Nevera nemá vo vzťahu dvoch ľudí miesto. Naopak vernosť utužuje vzťah. Je pekné, keď viete, že sa na svojho partnera môžete v tejto oblasti plne spoľahnúť

©reflektor812 druhe patro vztahu


Po láske je vernosť to najcennejšie, čo môžete svojej polovičke ponúknuť. Práve preto by si to mali ľudia uvedomovať a správať sa podľa toho. Z tohto dôvodu som vernosť zakomponoval na vrchol pyramídy úspešného vzťahu. Je to ako taká čerešnička na torte. A preto na tej pyramíde nesmie chýbať.

Lenže všetko vyššie napísané sa môže ľahšie napísať, ako dodržať. Pri nástrahách dnešného sveta nabrala nevera novú úroveň. S rozvojom internetu sa rozvinuli novodobé možnosti, ktoré neveru vyvolávajú a podporujú. Napriek tomu ešte existuje mnoho ľudí, ktorí si na vernosti zakladajú. Je pre nich veľmi dôležitá a chcú ju svojmu partnerovi dať, no rovnako ju aj očakávajú. Vernosť pokladám za znak čistoty. Preto vzťah založený na vernosti pokladám za úžasný.

Pokiaľ vo svojom vzťahu vybudujete pyramídu úspešného vzťahu, môžete očakávať, že váš vzťah bude jedným z výnimočných. Preto bude úspešný. A to by malo byť cieľom každého vzťahu. Ak bude vzťah úspešný, môže vám to ušetriť množstvo problémov, energie, stresu a žiaľu.

Problém je v tom, že dosiahnuť úplnú pyramídu vzťahu nie je vôbec jednoduché. No dá sa to. Pri hľadaní partnera však musíte ovplyvňovať, ovplyvniteľné časti pyramídy, presne podľa vašich potrieb. Obzvlášť spodnú časť, teda základ vzťahu. Prvé a druhé patro výrazne podlieha správnemu základu vzťahu. Ak bude úspešný základ, budú splnené predpoklady k úspešnému dosiahnutiu zvyšných častí pyramídy. Jediné riziko sa nachádza v oblasti rodiny. To môže začínajúci vzťah skomplikovať.

Stav pyramídy musíte riadiť. Tým svoj vzťah nenecháte na náhodu. Opäť je v tomto prípade vhodné, porozmýšľať nad zákonom príťažlivosti. Jeho zvládnutím začnete ovládať a riadiť svoj život podľa svojich predstáv.


 

Páči sa vám reflektor812? Dokážte to!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *